סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

אודותינו

חברת קינג ספרינג הפועלת בשוק ישראלי משנת 2000  ומתמחה ביצור ושווק מזרנים אורטופדיים.

בשנים הראשונות החלה חברת קינג ספרינג את מתן שירותיה לקהל המדינות האירופאיות (חברת קינג ספרינג נוסדה ב-1996 בגרמניה) ומשם עברה לשווק את מוצריה גם בישראל, כהרחבת טווח הפעילות של חברת קינג ספרינג כללה את הכנסת ייצור כריות האורטופדיות,   כמוצר משלים למזרנים האיכותיים.
בשנת 2012 הכניסה חברת קינג ספרינג לרשימת מוצריה את המזרנים הסמטריים המהווים שילוב מגוון שונה של קשיחות ורכות במזרן אחד, פיתוח זה הוא ייחודי ובלעדי לחברת קינג ספרינג. מזרנים פותחו  בזכות הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשות צוות הפיתוח והמומחים של חברת קינג ספרינג. ברשות מומחי החברה ופועלי הייצור פטנט בלעדי וייחודי המייחד את החברה ואת שלל מוצריה והופך אותם מובחרים ונמכרים בארץ ובעולם.


לחברת קינג ספרינג קיימים אלפי לקוחות מרוצים אשר נהנים ממוצרי החברה על בסיס יום יומי. הרבה פעמים זכתה החברה בתואר המכובד של מצוינות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר בתחום ייצור ושיווק המזרנים, הן בתחרויות עולמיות והן בתצוגות ואולמות מכירה ברחבי העולם.

אנחנו לא מתפשרים על איכות ועל שירות ברמה הגבוהה ביותר !

חברת קינג ספרינג פועלת בתחום ייצור ושווק המזרנים שנים רבות, מיטב המומחים ואנשי המקצוע המוסמכים ישמחו לספק לכם מענה זמין לכל שאלה, יעוץ או בקשה.
אנו מאמינים במוצרי החברה באופן מוחלט, על כן אנו מאפשרים ללקוחות החברה את תקופת הניסיון הבלתי מחייבת, בה יוכלו לבדוק בעצמם את איכות המזרון והתאמתו.

הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון