סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

מזרונים זולים

האם הזול עולה לנו ביוקר ? מזרונים זולים ואיכותם ...
מזרונים זולים הם אינם מוצר פגום, אל אף המחשבה המלווה כל רוכש וכל קניין- מוצר זול הינו מוצר לא איכותי, בתחום המזרנים הנרחב ניתן לערער על מחשבה זו.

חשוב להבין כי תחום המזרנים מתחלק לרבדים רבים ומהותיים, החל מעיצובים והתאמות אישיות וכלה בשימוש בטכנולוגיות שונות לייצור המזרנים לשם דרישות שונות.
על כן ישנם סוגי מזרונים רבים המספקים מגוון שירותי נוחות שונים המתאימים באופן אישי לכל רוכש (ממזרנים קשיחים ועד מזרנים אורטופדיים רכים).

שדרוגים, פיתוחים טכנולוגיים ושיפורים למזרן אורטופדי... האם הם קיימים במזרונים זולים?

ללא כל ספק, מזרון איכותי צריך לכלול את מיטב השיפורים והשדרוגים האפשריים, זאת על מנת לספק לרכשי את הנוחות המרבית, מזרון מושקע ויקר יהיה מורכב מחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים אשר יעזרו להעלות את איכותו באופן מהותי, חומרי הגלם האיכותיים כוללים בין היתר : תוספת של ויסקו ולטקס בשכבת Pillowtop חד צדדית או דו צדדית ועוד...

האם התפשרות על מזרונים זולים תשפיע על איכות השינה לרעה ?

הבחירה במוצר שמלווה אותנו כל לילה באופן מהותי ובסיסי לשימוש יום יומי באופן זוגי או באופן יחידי הינה בחירה חשובה.

שכן חשיבות נוחיות השינה היא רבה ומשמעותית, וביכולתה אף להשפיע באופן נכבד על התנהלות שגרת היום יום שלנו לטובה או לרעה (שינה טובה תוביל לרוגע ונינוחות בהתנהלות השגרתית ואילו שינה גרועה תוביל לחוסר רוגע).

חשוב לא להתפשר בבחירת מזרון איכותי ומצד שני לא להפריז, למצוא בדיוק את המזרון שעונה על צורכיכם וכך ליהנות מאחריות ומוצר איכותי לשנים רבות של נוחות מרבית.

הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון