סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

מה לבחור מזרן זוגי או 2 יחיד?

שיקול משמעותי ומוצדק בנוגע לבחירת מזרן זוגי או 2 מזרני יחיד ?


חשיבות החלטה מסוג זה הינה מהותית זאת בשל העובדה כי הבחירה הנכונה תוביל אתכם להנאה מרבית ושימוש מקסימלי במזרן הנבחר ויחד עם זאת תגרום לרכישה מוצלחת ונכונה בעבורכם.
ישנו קושי מסוים לקנות מזרן זוגי אחד לשני אנשים שונים, הן בשל הצרכים השונים של שניהם והתנוחות בהן הם ישנים, והן בשל הצורך בסוגים שונים של תמיכה הניתנת לגבם.
השוני בין בני הזוג הינו גורם משמעותי בבחירת המזרן (שוני בגובה, שוני במשקל וכד') שכן השיקול לרכוש מזרן זוגי צריך להתאים למאפייני גופם של שני בני הזוג.

למה כדאי לבחור בשני מזרנים יחידים ולמה כדאי לבחור במזרן זוגי אחד ....

השימוש במזרנים נפרדים מוכר לנו במיוחד מהמגזר הדתי בו רוכשים הזוגות מזרנים יחידים לשמירה על טוהרה ונידה, אך זה הוא לא השימוש היחיד שמתקיים ברכישת 2 מזרנים יחידים במקום מזרן זוגי.
בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בקרב הזוגות הצורכים בעבורם את המזרנים היחידים לשינה, זאת בשל הצורך הברור בסוגים שונים של מזרנים בעלי תמיכה שונה ורמת קושי אחרת בעבור כל אחד מבני הזוג, ואילו הזוגות אשר מעדיפים לרכוש מזרן זוגי יחיד מקבלים מגוון אפשרויות שונות שכוללות פונקציות חדישות של פריסת משקל שווה ושימוש בקפיצים מבודדים לשמירה מוחלטת על נוחות השינה ותחושת הנוחות.

מעוניינים במזרן זוגי או שני מזרני יחיד לחדר השינה שלכם? הרי שהגעתם למקום הנכון.
על איכות השינה ועמידות מקצועית של המזרון לא מתפשרים לעולם, על כן אנו בחברת קינג ספרינג מאפשרים לכם את הרכישה הטובה ביותר של מזרן זוגי אורטופדי המותאם לזוג אנשים או שני מזרני יחיד אורטופדיים בעלי נוחות משתלמת על פי בחירתכם. 

הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון