סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

איך לבחור מזרון?

מעוניינים לרכוש מזרן איכותי לחדר השינה ולא יודעים כיצד לעשות זאת, בכדי להבין קצת יותר על תחום זה ולהחליט איך לבחור מזרון, הכנו בעבורכם טיפים מקצועיים לבחירה נכונה שיעזרו לכם להפוך את ההחלטה והבחירה לפשוטות יותר ומועילות עד מאוד.

בחירה של מזרון נעשית בכמה שלבים, שלבים אלו נועדו בכדי להבטיח לכם את הצלחת הרכישה ואת עמידות המזרון למשך שנים רבות וטובות.


- ראשית בחרו את תכולתו של המזרון- כלומר חומרי הגלם מהם מורכב המזרון, החל מקפיצים וכלה בבדים.
- סידור תכולתו של המזרון – בדקו עם המומחים את הסידור הפנימי של המזרון אותו בחרתם בעבורכם וודאו כי שכבותיו עשויות ומותקנות באופן הראוי והנכון בהתאמה לצורכיכם.
 - התאמת המזרון על פי צרכים רפואיים – ישנם המון אנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים הנגרמים כתוצאה ישירה מעבודה פיזית וחיי היום יום. על מנת לשפר את מצבם הבריאותי ולא לגרום להחמרתו יש לוודא כי המזרון עליו הם ישנים עשוי כולו באופן מקצועי ואורתופדי המותאם לצורכיהם הרפואיים.
- נסו את המזרון – חברת קינג ספרינג מאפשרת ללקוחותיה תקופת ניסיון בה יוכלו להתרשם מאיכות המזרון והתאמתו, וכך להחליט האם הם מעוניינים במזרון זה לאורך שנים רבות באיכות ועמידות.
התאמה אישית על פי דרגות קושי, מידות וגדלים – בחברת קינג ספרינג פועלים מיטב המומחים המספקים מענה זמין ומידי ללקוחות החברה, נשמח לספק לכם את מיטב המידע הנחוץ וההסברים המפורטים על שלל מוצרי האיכות שלנו, כמו כן ילוו המומחים את לקוחות החברה במתן ייעוץ מוסמך ומקצועי לבחירה והתאמה אישית של מזרון.

חשוב להבין כי כל מזרון יוצא ממפעלנו אל הלקוח לאחר בדיקה יסודית וקפדנית של מומחי החברה בארץ ובגרמניה, המזרנים עודים בתקנים המחמירים ביותר ועל כן מהווים את המוצר האיכותי והמוביל בארץ ובעולם.

הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון