סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

אחריות על מזרונים

חברת קינג ספרינג דואגת ל.... מוצר אמין, איכותי ועמיד יחד עם אחריות על מזרונים

מזרן איכותי ואורטופדי הוא אינו מוצר מדף ואינו מוצר שאותו מחליפים על בסיס קבוע ומידי, שכן המזרן האורטופדי הוא מוצר מותאם באופן אישי לכל רוכש על פי פרמטרים מסוימים ומתומחר בהתאם.
בשל מחיר המזרן האורטופדי ובשל שימושו השוטף (שימוש על בסיס יום יומי), חשוב מאוד לרכוש את המוצר מחברה מקצועית בעלת שירות לקוחות איכותי ומתן אחריות על עמידותו וטיבו של המוצר.

שירות מעולה, מקצועיות ללא פשרות ואחריות על מזרנים... רק עם קינג ספרינג!

חברת קינג ספרינג מייצרת מזרנים אורטופדיים איכותיים כבר מעל 15 שנים, החברה מתמחה בייצור איכותי ומקצועי של פתרונות אורטופדיים לשינה ועל כן מחזיקה בשירותיה את אנשי המקצוע המובילים בתחום הייצור, יחד עם יועצים מנוסים למתן ייעוץ אישי והתאמת מזרן אורטופדי לכל מבקש.

בחירה ברכישה ממוצרי האיכות של חברת קינג ספרינג תאפשר לכם תחושת ביטחון ונוחות...

מובילים את תחום המזרנים האורטופדיים בארץ ובעולם - מוצרי החברה כולם, עומדים בקריטריונים הנחשבים ביותר בתחום האורטופדיה ומאפשרים לרוכשים את ההנאה הרבה מנוחות מרבית יחד עם שיפורי טכנולוגיה מובילים וחידושים ייחודיים.
מספקים אחריות מלאה על מוצרנו – אנו מאמינים במוצרי חברתנו, על כן אין אנו חוששים לאפשר לשלל לקוחותינו ליהנות ממוצר איכותי ללא פשרות יחד עם אחריות ארוכת טווח ללא חששות.
שימוש בחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים בלבד – לצורך השמירה על עמידות המזרנים השונים והמוצרים, אנו בחברת קינג ספרינג דואגים לשמור על שימוש נכון וראוי בחומרי גלם יוקרתיים ואיכותיים לצורך ייצור מקצועי של תכולת המזרן וחיצוניותו.

חייגו אל נציגינו כבר עכשיו ותיהנו משירות מקצועי וליווי אישי מהיר, אמין ומשתלם במיוחד !

הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון