סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

מזרונים עם פילוטופ

מה הוא "פולוטופ"

פילוטופ הוא שכבה מיוחדת המתווספת למזרנים אורטופדיים באופן חד צדדי (רק על שכבה אחת של המזרן) ובאופן דו צדדי (על שתי צידי המזרן החיצוניים).
שכבה מיוחדת זו נועדה לשם תמיכה מקסימלית בגופנו בעת השכיבה על המזרן ולמתן תחושת נוחות מרבית של פינוק אולטימטיבי.
שכבה זו קיימת במרבית המזרנים האורטופדיים הקיימים באופן אינטגרלי כחלק בלתי נפרד, כך שגם אם לא ידעתם עד היום וכן הרגשתם, מאוד אפשרי כי גם במזרון האורטופדי שברשותכם קיימת שכבת פילוטופ איכותית.
תפקיד שכבת הפילוטופ מהווה את עיקר חשיבות המזרן הנבחר, והוא שמירה מקסימלית על תמיכה מלאה של גופנו, שמירה על שינה איכותית ובריאות גבנו. 
שימוש בשכבת הפילוטופ במזרנים אורטופדיים עוזרת במיוחד לסובלים מכאבי גב כרוניים וזקוקים לתמיכה נוספת וגבוהה.

אפשרויות שונות לשימוש בפילוטופ במזרנים ...

פילוטופ חד צדדי במזרנים – רב המזרנים האורטופדיים בהם קיימת שכבת הפילוטופ הם מהאיכותיים והמובילים, ברוב המקרים ישנה שכבת פילוטופ אחת הממוקמת על צידו האחד של פני המזרן, על כן חשוב לזכור כי הפיכה של המזרן על צידו השני תמנע מכם את ההנאה והאפקטיביות של השימוש בשכבת הפילוטופ הקיימת.
פילוטופ דו צדדי  במזרנים – ישנם מזרנים המיוצרים ללקוחות עם שני צידי פילוטופ כך שהפיכת המזרן הינה אפשרית ואף מומלצת לשם שמירה על איכותו ויעילותו למשך שנים רבות.

ממה עשויה שכבת הפילוטופ ?
הרכב שכבת פילוטופ הינו הרכב משתנה, הן על פי סוג המזרון והן על פי צורכי הלקוחות.
אנו בחברת קינג ספרינג מתאימים את סוג שכבת הפילוטופ האיכותית לסוג המזרן הנרכש על פי התאמה מדויקת לצורכי הלקוח, ההרכב של החומרים משתנה ונמנה עם החומרים הבאים: לטקס, ויסקו ואקרילן.
הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון