סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

מזרן איכותי

למה חשוב לבחור במזרן איכותי ?
כמו בכל רכישה משמעותית בחיים, כך גם ברכישת מזרן אורטופדי, יש להקפיד על איכות ללא פשרות ועמידות מרבית.
מחיר ותשלום – למוצרים יוקרתיים, עמידים ואיכותיים ישנם לעיתים מחירים גבוהים ומשמעותיים. אנו בחברת קינג ספרינג מבינים את הצורך של כלל האוכלוסייה במזרני איכות עמידים ויוקרתיים, ועל כן מאפשרים לשלל לקוחותינו ליהנות ממוצרי איכות מתקדמים ומובילים מתחום המזרנים האורטופדיים במחירים הוגנים לכל מבקש.
עם זאת מוצרנו הם הטובים ביותר בתחום ומובילים את הצלחת החברה בארץ ובעולם מזה שנים רבות בשל עמידותם המוכחת (לשנים רבות של נוחות מרבית), נוחותם ואיכותם.
עמידות ואחריות – אנו בחברת קינג ספרינג מאמינים כי ייצור אמין ומקצועי של מוצר איכותי ומתקדם חייבים להיעשות ללא פשרות, תוך שימוש נכון וראוי בחומרי גלם איכותיים בלבד אשר ישפרו וישביחו את המוצר.
בשל ההתנהלות המקצועית הן בקווי הייצור של חברתנו והן בקווי השיווק והשירות של חברתנו, אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מאחריות ארוכת טווח על שלל המוצרים באופן מוחלט תוך קבלת שירות מלא ועזרת נציגי שירות בכל יום עסקים. 
תרכובת ומרכיבים – מוצרי חברת קינג ספרינג מיוצרים אך ורק מחומרי גלם איכותיים ומתרכובת מקצועית לשם יעילות מרבית ונוחות מובטחת, על כן אנו מספקים מזרנים איכותיים המיוצרים מקפיצים יוקרתיים, שכבת הגנה איכותית, מנדפי זיעה ואוורור, ועוד מגוון מרכיבים איכותיים לשמירה על עמידות המזרן.

על איכות מזרן לא מתפשרים ! קינג ספרינג מובילה את ייצור המזרן האיכותי בארץ ובעולם ....

מעוניינים לרכוש מזרן איכותי שילווה אכם לאורך שנים רבות בעמידות ללא פשרות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר?
פנו אל נציגי חברת קינג ספרינג לצורך התאמת מזרן איכותי באופן מקצועי וליווי אישי.
הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון