סקר
באיזו מידת קושי אתם מעדיפים את המזרן שלכם?

מזרון קפיצים

וותק וניסיון עשיר בתחום ייצור ושיווק מזרון קפיצים על פי הזמנה ... קינג ספרינג, מובילים להצלחה..

חברת קינג ספרינג מובילה את הייצור והשיווק המקצועיים והמעולים של מזרנים אורטופדיים בארץ ובעולם, על כן טיב איכות המוצרים אשר חברה זו משווקת נחשבים לטובים ביותר ולמובילים בתחום המזרנים האורטופדיים.
רכישה של מזרנים אורטופדיים בכלל ומזרון קפיצים בפרט, חייבת להיות מקצועית ונובעת משיקולים נבונים אשר יובילו לבחירה נכונה וטובה, על כן אנו בחברת קינג ספרינג מעמידים לרשות שלל לקוחותינו את הצוות המנוסה והמקצועי, שיעזור, ילווה וייעץ באופן מדויק לגבי התאמת מזרון קפיצים, מזרון אורטופדי וכל מזרון נדרש.

סוגי מזרנים ומזרון קפיצים לכל מבקש ובעבור כל דורש....

בתחום המזרנים קיימים סוגים רבים ושונים של מזרנים באיכויות שונות ומגוונות המתאימות לקהל לקוחות המחפש איכות ללא פשרות ועמידות לאורך שנים רבות, עם מבחר עצום של סוגי מזרונים המתאימים לאנשים שונים באופן ראוי.
לנוחיות לקוחות חברת קינג ספרינג קיים מוקד טלפוני בו פועלים מיטב המומחים המוסמכים למתן ייעוץ והכוונה מקצועית לצורך רכישת מזרן אורטופדי מותאם באופן אישי ומדויק, ויחד עם זאת ישנו מידע שוטף ועדכני באתר האינטרנט של חברת קינג ספרינג המתעדכן באופן שוטף בעצות מעולות, טיפים מובילים ומדריכי מפורטים לבחירה נכונה של מזרן לשינה טובה ונכונה.
 
מה הם סוגי הקפיצים השונים במזרון קפיצים ?

לייצור ראוי ואיכותי של מזרני קפיצים נעשה שימוש מקצועי במספר סוגים שונים של קפיצים, הכולל:.
קפיצי מרשל, קפיצי בונל, קפיצים מבודדים, קפיצים מוטים, קפיצים רציפים ועוד ...
המגוון הנרחב של סוגי הקפיצים השונים נועד לשמש צרכים שונים של המשתמשים במזרון קפיצים, ועל כן ישנו צורך ברור בהתאמה מדויקת של מזרון קפיצים לצרכיו הבריאותיים והבסיסיים של הרוכש.

הרשמה לחדשות ועידכונים
נסיון חינם!
30 לילות נסיון